O nas

Dotychczas pracowałyśmy w różnych ośrodkach prywatnych i państwowych w ramach służby zdrowia, placówek oświatowych i jednostek finansowanych przez Urząd Miasta. Obecnie połączyłyśmy siły tworząc Pracownię Psychoterapii "Między Słowami". Pracujemy w paradygmacie psychodynamicznym. Mamy doświadczenie w pracy z dorosłymi i młodzieżą i systematycznie superwizujemy swoją pracę u superwizorów certyfikowanych przez PTP. Istnieje również możliwość prowadzenia terapii w języku angielskim.

Katarzyna Augustynowicz

psycholog (Uniwersytet Wrocławski), ukończyłam 4-letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, realizuję 5-letni program podyplomowej specjalizacji psychologii klinicznej, jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, 10-letnie doświadczenie pracy w Poradniach Zdrowia Psychicznego i Oddziałach Szpitali Psychiatrycznych.

Kamila Korczowska-Woźniak

psycholog (Uniwersytet Wrocławski -ukończony w 1999r.). Jestem trenerem warsztatu umiejętności psychospołecznych oraz treningu interpersonalnego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (rekomendacje I i II stopnia ).
Ukończyłam 4-letniej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w  Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Mam 16-letnie doświadczenie        w pracy zarówno z grupami jak i pacjentami indywidualnymi

Marta Deutschman

psychoterapeuta, pedagog (Uniwersytet Wrocławski - ukończony w 2002r.). Ukończyłam 4-letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w Krakowie. Odbyłam szkolenie w Centrum Anny Freud w Londynie, z zakresu analizy relacji rodzic - niemowlę. Prowadzę terapię również w języku angielskim.